MENU
Doplnit ALT Doplnit ALT
Doplnit ALT

Produktový newsletter pro Dent Unit

Případová studie: Rentgen Vatech

Zadání

Funkční představení exkluzivního produktu

Významný dodavatel stomatologického vybavení do českých a slovenských zubních ordinací, potřeboval rychle představit a nabídnout odborné veřejnosti špičkový rentgen značky Vatech. Pořízení technologicky vyspělého 3D rentgenu není levná záležitost, z toho důvodu byla propagace takového produktu pro nás opravdovou výzvou

Produktový newsletter pro Dent Unit – rentgen VATECH
cíl a strategie

Jednoduchý newsletter s jednoduchým sdělením

Nalezli jsme řešení, které bylo relativně snadné, cenově dostupné a především vysoce funkční. Oslovili jsme stávající zákazníky klienta produktovým newsletterem. Jednoduché a přehledné sdělení s omezeným množstvím informací jsme zpracovali do elegantní, nikoli však agresivní vizuální podoby. K hromadné newsletterové rozesílce jsme využili speciální aplikaci.

Produktový newsletter pro Dent Unit – rentgen VATECH
výsledek

Za málo peněz hodně muziky

Nízkonákladová rozesílka v hodnotě několika tisíc korun beze zbytku splnila očekávání nás i našeho klienta. Výsledkem hromadné e-mailové rozesílky byl realizovaný prodej exkluzivního stomatologického přístroje v hodnotě jednoho miliónu korun. Od tohoto okamžiku spolupracujeme s klientem na profesionálním e-mailingu dlouhodobě a využíváme jej k různorodé komunikaci s jeho zákazníky.

Potřebujete funkční newsletterovou kampaň?
Obraťe se na nás!

Zajímá vás víc? Přečtěte si další případové studie